Nowe zdjęcie Nicolasa Cage’a w roli Drakuli w filmie Renfield

Ponownie Universal Pictures zaprezentowało nam nową fotkę z komediowego dreszczowca Renfield. W Internecie przewija się zdjęcie, które pokazuje hrabiego Drakule w wykonaniu Nicolasa Cage’a w zupełnie innym, znacznie mniej upiornym wydaniu.

Film Renfield przedstawi nam historię legendarnego pomocnika najbardziej znanego z wampirów, którego zazwyczaj omijały światła reflektorów. Za główną ideą projektu stoi doceniony przez fanów twórca popkultury, autor The Walking Dead, Niezwyciężonego czy Battle Pope, Robert Kirkman. Cały film ma wprowadzić historię tytułowego bohatera na współczesny grunt. Renfield to cierpiący na poważne psychiczne zaburzenia, pacjent psychiatryka, który wypełnia wolę swego pana aby uzyskać od niego obiecaną moc władania nad zwierzętami.

Zobacz również: Tata – recenzja filmu. Droga do dorosłości

Renfield

Renfield zadebituje w polskich kinach już 14 kwietnia. Poza wcześniej już wspomnianym Nicolasem Cagem w produkcji udział wezmą również: Nicholas Hoult znany z roli Bestii w serii X-Men, a także z występu w zeszłorocznym Menu, Shohreh Aghdashloo (The Expanse), Adrian Martinez (Winni). Na ekranie zobaczymy również Awkwafinę(Kłamstewko) i Bena Schwartza(Parks and Recreation). Reżyserem projektu jest Chris McKay (LEGO Batman: Movie). Za scenariusz odpowiada Ryan Ridley (Rick i Morty).

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze