Bobby The Unicorn zapowiada nowy singiel!

Bobby The Unicorn powraca po kilku latach nieobecności na polskim rynku muzycznym i zapowiada swój nowy album pt. Ping Pong.

Bobby The Unicorn przy okazji promocji nadchodzącego albumu wypuścił już dwa single Ping Pong oraz KwiatyTrzeci singiel pt. Miłość zadebiutuje już w najbliższy piątek tj. 03.03.2023 r.

Zobacz również: Wzrusz moje serce – recenzja. Rozgryźć orzeszka

Projekt Bobby The Unicorn jest obecny na scenie muzycznej od ponad dekady. Podczas licznych koncertów na festiwalach i scenach w całej Polsce dał się poznać jako charyzmatyczny performer, trafnie punktujący otaczającą rzeczywistość poeta czy kompletnie szalony gitarzysta. To dzięki tej mieszance zyskał sobie uznanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków muzycznych. Darek Dąbrowski zawsze sam pisze swoje wersy, komponuje i eksperymentuje na napotkanych instrumentach oraz nieustannie zaskakuje balansując na granicy pomiędzy humorystyczną ironią a nostalgią. Nadchodzący album Ping Pong stanowi przebojowe połączenie rapowych bitów, absurdalnych melodii czy podszytych weltschmerzem tekstów, by finalnie dostarczyć doświadczenie niepohamowanej radości z rzeczy prostych jak piosenki pop.

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze