Clancy Brown dołącza do obsady The Penguin

Do obsady serialu The Penguin dołącza Clancy Brown. Wcieli się w znanego gangstera w pierwszym spin-offie Batmana z zeszłego roku.

Clancy Brown dołącza do obsady serialu, w której jest Colin Farrell wcielający się w tytułową postać Oswalda ”Pingwina” Cobblepota, a także Cristin Milioti, Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo oraz Deirdre O’Connell. 64- letni aktor wcieli się w postać szefa przestępczości w Gotham City. – Salvatore Maroniego. Gangster był wcześniej portretowany na ekranie przez takich aktorów jak David Zayas w Gotham i Eric Roberts w Mrocznym Rycerzu.

Zobacz również: Creed 3 – recenzja filmu. Majors time!

Nowy spin-off Batmana będzie składał się z ośmiu odcinków i będzie bezpośrednią kontynuacją filmu. Na platformie HBO Max zadebiutuje pod koniec bieżącego roku albo na początku 2024. Głównym scenarzystą i  producentem wykonawczym serialu jest Lauren LeFranc, a reżyserem Craig Zobel. Przy produkcji spin-offu pomagają również Colin Farrell, Matt Reeves oraz Dylan Clark.

the penguin clancy brown

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze