Krzyk VI – finałowy zwiastun zapowiada wiele emocji

Już za dwa dni na ekrany kin trafi najnowsza odsłona kultowego slashera Krzyk. Paramount nie zwalnia jednak tempa, utrzymując napięcie z pomocą kolejnego, finałowego już zwiastuna filmu. 

W zapowiedzi wyraźnie na pierwszy plan wysuwa się Tara (w tej roli Jenna Ortega). Ponadto zwiastun jest naszpikowany pierwszymi ocenami krytyków, które zapowiadają niezapomniane widowisko. Jeśli więc ktoś wahał się, czy powinien iść do kina, to teraz nie powinien już mieć żadnych oporów.

Zobacz również: Poradnik: Jak przetrwać w filmie Krzyk

W najnowszej części bohaterowie będą musieli zmierzyć się z zabójcą w zupełnie nowym miejscu, bo w Nowym Jorku. A jak wiadomo, w tak dużym mieście niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku.

W filmie powrócą Melissa Barrera, Jenna Ortega, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Hayden Panettiere oraz Courteney Cox. Roger L. Jackson ponownie użyczy głosu Ghostface’owi.

Premiera filmu Krzyk VI już w najbliższy piątek (10.03.2023). Zachęcamy również do odwiedzenia naszego Instagrama, na którym znajdziecie konkurs, a w nim do zgarnięcia bilety na film.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze