The Room dostanie remake! Bob Odenkirk w roli głównej!

Fani (i antyfani) The Room mogą być zachwyceni. Właśnie otrzymaliśmy zaskakującą informację, że film Tommy’ego Wiseau otrzyma remake. To jednak nie koniec rewelacji.

Kolejną niespodzianką jest fakt, że doniesienia potwierdził sam Bob Odenkirk. Dlaczego? Ponieważ to właśnie on ma wcielić się w Johnny’ego – głównego bohatera The Room, którego zagrał legendarny Tommy Wiseau. Poniżej post, w którym autor potwierdza swój udział w filmie.

W przedsięwzięcie zaangażował się Brando Crawford – producent i założyciel fundacji Acting for a Cause. Wiąże się to prawdopodobnie z kolejną informacją dotyczącą remake’u – jego przychody mają zostać przeznaczone na akcję charytatywną amfAR.

Zobacz również: Krzyk VI – recenzja filmu. O co tyle Krzyku?

Zdjęcia rozpoczęły się w styczniu tego roku. Na razie nie znamy żadnych informacji o potencjalnej dacie premiery lub pozostałych członkach obsady. Poniżej parę zdjęć zza kulis produkcji.

The Room to film z 2003 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiadał Tommy Wiseau, który również odegrał w nim główną rolę. Produkcja opowiada historię bankiera, którego narzeczona zaczęła spotykać się z jego najlepszym przyjacielem. Publiczność uznała film za jeden z najgorszych w historii kinematografii, co z czasem wytworzyło wokół niego aurę kultowości.

O procesie powstawania filmu opowiada książka Disaster Artist. W 2017 roku doczekała się filmowej adaptacji o tym samym tytule. W Tommy’ego Wiseau wcielił się James Franco.

Paweł Treichel

Człowiek miliona pasji, który nie może zdecydować się na jedną. Z popkultury najwięcej ma wspólnego ze Spider-Manem i całym uniwersum Marvela, jednak ciągle poszerza swoje horyzonty (ostatnio wypłynął na morze mang i anime). Ponadto fan wszystkiego, co ma stronę na Wikipedii :D

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze