Spider-Man: Poprzez Multiwersum – nowe zdjęcia i szczegóły!

Magazyn Empire opublikował kilka nowych kadrów ze Spider-Man: Poprzez Multiwersum, a twórcy wypowiedzieli się na temat fabuły.

Nowy numer magazynu Empire pokazuje kadry z oczekiwanej animacji, a na nich między innymi świat Pavitra Prabhakara (obrazek powyżej) i Nueva York z Vulturem. Z kolei reżyserzy produkcji i współtwórcy wypowiedzieli się na temat ilości światów pokazanych w filmie i o relacji Milesa z Gwen.

Zobacz również: Spider-Man: Poprzez Multiwersum – analiza zwiastuna! Easter eggi, spekulacje

SPIDERVERSE
Fot. Empire

Christopher Miller tak skomentował nadchodzącą produkcję, za której reżyserię odpowiada:

Pierwszy film miał na celu wprowadzenie postaci do wymiaru Milesa […] tym razem Miles wyrusza w podróż do innych. Podczas gdy Spider-Man; Uniwersum dał nam krótkie przebłyski światów zamieszkałych przez Petera B. Parkera, Spider-Mana Noira, Peni Parkera i innych, kontynuacja rzeczywiście będzie miała miejsce w wielu zawrotnych wymiarach. […] Powiem, że ta historia przewyższa pierwszą. Jeśli ostatnim razem niebo było granicą, teraz niebo jest podłogą.

SPIDERVERSE
Fot. Empire

Z kolei takimi słowami podzielił się Joaquim Dos Santos, który również reżyseruje wraz z Kempem Powersem i Justinem K. Thompsonem:

W zasadzie zrobiliśmy pięć filmów w jednym. Jest Ziemia-65 Gwen z charakterystyczną paletą akwareli, inspirowany Indiami Mumbattan, Nueva York, dom Spider-Mana 2099 Oscara Isaaca, znanego również jako Miguel O’Hara; punkowy Nowy Londyn, zamieszkany przez Spider-Punka Daniela Kaluuyi. Jest też sekretny piąty wymiar, który na razie jest trzymany w tajemnicy.

SPIDERVERSE
Fot. Empire

A tak Amy Pascal wypowiedziała się na temat relacji między Milesem i Gwen:

Ten film to historia miłosna Milesa i Gwen. […] Nie jest to łatwe, bo Gwen spotyka się z Hobie Brownem, ogrywanym przez Daniela Kaluuyę, znanego również jako Spider-Punk. Spotykają się w Nowym Londynie […] Jest w tym zazdrość […] Kiedy Miles ponownie widzi Gwen, ona nie ma na sobie baletek, tylko Conversy Chuck Taylors, które dał jej właśnie Spider-Punk. Miles zaczyna się zastanawiać: „Jak blisko jest ta dwójka?”

SPIDERVERSE
Fot. Empire

Premiera kontynuacji oscarowej animacji 2 czerwca 2023 roku.

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze