Ben Affleck nie wyreżyseruje żadnego filmu DCU

Aktor udzielił oficjalnej informacji na temat swojej pracy dla Jamesa Gunna. 

Filmowy świat ekranizacji DC Comics jakiś czas temu po raz kolejny wywrócił się do góry nogami. Z początkiem roku pierwszy etap planów Gunna i Safrana zostały ujawnione. Wraz z nimi pojawiło się jednak jeszcze więcej pytań. Jednymi z głównych kwestii pozostają kontynuacje już wyprodukowanych filmów, a także aktorów, którzy do tej pory wcielali się w ikoniczne role. Jedną z osób, nad którą wielu fanów się zastanawiało jest Ben Affleck.

Zobacz również: Nowa opowieść policyjna 2 oficjalnie powstanie

Aktor już jakiś czas temu potwierdził, że żegna się z rolą Batmana, a występ w nowym Flashu będzie jego ostatnim. Jednak wciąż nie było jasne, czy taka sama sytuacja tyczy się jego pracy reżyserskiej. Sam James Gunn informował kiedyś, że odbył z Affleckiem spotkanie dotyczące poprowadzenia jednej z przygotowywanych produkcji. Nie otrzymaliśmy jednak wtedy żadnych konkretów. Aż do dzisiaj, choć niektórych informacja nie ucieszy.

Ben Affleck

W rozmowie z The Hollywood Reporter, zapytany o tę kwestię Ben Affleck udzielił janej odpowiedzi. Otóż nie ma zamiaru reżyserować niczego dla DCU Jamesa Gunna:

Osobiście nic do niego nie mam, to gość, który z pewnością zrobi kawał dobrej roboty, jednak ja się do tego nie przyczynię. To co przygotowują to nie mój styl i nie będę tego reżyserował. Nie jestem niczym takim zainteresowany.

Widać więc, że Flash będzie ostatecznie finałowym projektem Afflecka w świecie DC, niezależnie od pełnionej funkcji.

Przypomnijmy, że Flash trafi do kin już 16 czerwca tego roku.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze