James Gunn reżyserem Superman: Legacy!

James Gunn wyreżyseruje Superman: Legacy, głośny projekt zapowiedziany jako start nowego DCU, w który ujrzymy nową wersję Człowieka ze Stali.

James Gunn całkiem niedawno został dyrektorem kreatywnym w dziale filmowym, odpowiedzialnym za projekty DC. Zapowiedziane uniwersum podzielono na rozdziały, z czego tytuł pierwszego brzmi Bogowie i Potwory. Jednym z pierwszych filmów nowego uniwersum jest Superman: Legacy. Projekt wywołał nie lada kontrowersje, gdyż oznaczał on wyłączenie z obsady Henrego Cavilla, który jeszcze niedawno przywdział pelerynę w scenie po napisach Black Adam.

Zobacz również: Amazing Spider-Man. Tom 7 – 2099 – recenzja

Gunn bardzo często dzieli się informacjami na temat rozwijanego uniwersum, dementując przy tym plotki. Ostatni zasugerował chociażby możliwość pojawienia się Batmana w serialu Pingwin, jednocześnie rozwiewając wątpliwości jakoby studio miało ograniczone prawa do wykorzystania tej postaci w serialach. Na instagramie reżysera z kolei bardzo często widać przygotowania do stworzenia filmu o Człowieku ze Stali. Ostatnio dzielił się udziałem w specjalnym pokazie reżyserskiej wersji Supermana 3. Gunn będzie również scenarzystą nowego projektu.

Superman: Legacy został zapowiedziany na 11 lipca 2025 roku.

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze