Willow – serial nie otrzyma kolejnego sezonu

Decyzją Disneya serialowy sequel został skasowany.

Willow to serial kontynuujący wydarzenia z filmu o tym samym tytule z 1988 roku. Premierę miał w zeszłym roku, jednak jego oglądalność nie była zbyt wysoka. Jak donosi portal Deadline, Disney+ zdecydował się na skasowanie serialu po jednym sezonie.

Zobacz również: Kot w butach: Ostatnie życzenie już 6 kwietnia na DVD i Blu-ray!

Mimo skasowania marka Willow wciąż jest dla wytwórni Lucasfilm ważna, jednak póki co nie ma żadnych informacji, czy kiedykolwiek do niej powrócą.

Oryginalny film z 1988 roku opowiadał historię tytułowego Willowa Ufgooda, mieszkającego w krainie karłów, nazywanych Nelwynami. Pewnego dnia jego dzieci odnajdują nad rzeką niemowlę. Postanawiają się nim zaopiekować. Jednak niepokój wzbudza fakt, że jest to córka Daikinów, czyli wielkich ludzi. Okazuje się, że dziecko to ma zapoczątkować koniec panowania złej królowej Bavmordy. Wysyła ona swoje oddziały, by odnalazły i zabiły niemowlę. Willow przywiązał się do dziewczynki i pokochał ją. Czy pomimo swojego niewielkiego wzrostu uda mu się ochronić Elorę?

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze