Palec Boży: Kwiat wiśni – premiera dopiero w maju

Jak poinformowało wydawnictwo FoxGames, premiera najnowszego dodatku do świetnej gry rodzinnej Palec Boży zaliczy obsuwę. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, tytuł nie ukaże się w kwietniu. 

Opóźnienie na szczęście nie jest duże. Gra miała pierwotnie ukazać 26 kwietnia, jednak premiera została przesunięta na 17 maja. Jak poinformowało wydawnictwo, wynika to z opóźnień w transporcie. Palec Boży to imprezowa/rodzinna gra „pstrykana”, która szturmem podbiła rynek. Kwiat wiśni to drugi, po Kataklizmie, dodatek, który ukaże się nakładem wydawnictwa FoxGames.

Zobacz również: One More Game 2023 – relacja z wydarzenia. Z wizytą w dolnośląskiej stolicy planszówek

https://www.facebook.com/FOXGAMESpl/posts/pfbid023NjvDfzVLvcKeaXw4wJYohDhfKuvYTJFZ2sP6jJrhroGG9nZNTguNB2DpG6UrWe5l?locale=pl_PL

Rozszerzenie wprowadzi możliwość rozgrywek w 6 osób. Oprócz tego zapewni dodatkowych bogów, karty praw oraz elementy, takie jak Brama Tori czy pałeczki.

Źródło głównej grafiki: BoardGameGeek.com

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze