Juno Temple dołącza do obsady Venom 3

Gwiazda serialu Apple+, Ted Lasso, dołącza do obsady Venom 3. Jest to pierwsza nowa twarz na pokładzie. Nie wiadomo jednak, póki co, w kogo wcieli się brytyjska aktorka.

Prace nad trzecią częścią serii Venom rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku. Za sterami produkcji stoją przede wszystkim Kelly Marcel, reżyserka, scenarzystka i producentka filmu oraz Tom Hardy, odtwórca głównej roli, scenarzysta i producent. W teamie producentów znaleźli się również: Avi Arad, Hutch Parker, Amy Pascal oraz Matt Tolmach. Jest to ekipa odpowiedzialna za dwie poprzednie części przygód Eddy’ego Brocka.

Póki co nie znamy więcej szczegółów dotyczących produkcji. Nie wiadomo, którzy aktorzy powrócą oraz kto jeszcze pojawi się w obsadzie. Juno Temple i Tom Hardy to jedyne odkryte karty jeśli chodzi o obsadę filmu. O fabule też jeszcze nic nie wiadomo po za tym, że ma być bezpośrednią kontynuacją.

Źródło głównej grafiki: Deadline.com

 

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze