Władca Pierścieni z MMO od Amazon Games!

Władca Pierścieni doczeka się MMO! Gra została oficjalnie zapowiedziana przez Amazon Games, Embracer Group i Middle-earth Enterprises. Otwarty świat Śródziemia wyjdzie na konsole i PC. 

Władca Pierścieni MMO ma zawierać kultowe literackie historie z trylogii Tolkiena i Hobbitów. Gra znajduje się na wczesnym etapie produkcji, nie ma więc jeszcze daty premiery ani tytułu. Wiemy natomiast, że produkcją zajmie się studio Amazon Games Orange Country, które wyprodukowało m.in. New World.

władca pierścieni
Fot. Amazon Games

Christoph Hartmann – wiceprezes Amazon Games – oświadczył, że stworzenie gry z uniwersum Władcy Pierścieni od dawna było w planach firmy. Powołuje się też na zacieśnianie udanej współpracy z Embracer Group, która została zawiązana przy tworzeniu Tomb Raider.

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Według Lee Guincharda – dyrektora generalnego Freemode – obszerne uniwersum Władcy Pierścieni jest rajem dla twórców, firma planuje więc stworzyć równie pasjonujący i wciągający świat gry. Guinchard zapowiada, że firma nawiąże współprace z innymi firmami z branży, aby jak najlepiej odwzorować świat Śródziemia dla graczy z całego świata.

Obrazek główny: Den of Geek. 

Anna Baluta

Dużo czyta, a jeszcze więcej ogląda, a na dodatek o tym pisze. Zwiedza światy fantasy i lubi kultowe sitcomy. Między serialami studiuje i poznaje amerykańską kulturę i popkulturę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze