Venom 3 – w filmie pojawi się aktor z MCU

Venom 3 – kolejny aktor dołącza do obsady! W nadchodzącym filmie wystąpi Chiwetel Ejiofor, który wciela się w rolę Barona Mordo w Uniwersum Marvela.

Zatrudnienie aktora z serii filmów o Doktorze Strange’u w filmie Venom 3 sugeruje, że Sony i uniwersum związane ze Spider-Manem oddalają się od Marvela. Wprawdzie w scenie po napisach w drugiej części Venoma pojawiło się powiązanie z uniwersum, ale wiemy, że akcja rozwija się w innej rzeczywistości.

venom 3
Fot. The Talks

Nie wiadomo jeszcze, kogo zagra Chiwetel Ejiofor – prawdopodobnie nie nastąpi jednak łączenie uniwersów i nie będzie to rola Mordo. W obsadzie ponownie pojawi się też Tom Hardy jako Eddie Brock oraz Juno Temple.

Zobacz również: Ranking seriali MCU

Venom 3 pozostaje bez daty premiery, ale prace nad produkcją trwają. Reżyserką i scenarzystką filmu jest Kelly Marcel. Jest ona również producentką, razem z Tomem Hardym, Avi Aradem, Mattem Tolmachem, Amy Pascal oraz Hutchem Parkerem.

Obrazek główny: Tomos y Grapas.

Anna Baluta

Jeśli nie odpisuje, to pewnie ogląda serial. Wykształcona amerykanistka, która z premedytacją zapisuje się na kolejne zajęcia z telewizji. Jak nie ogląda to czyta, słucha albumów, czasem przypomni sobie o studiowaniu i pracy - ale to w międzyczasie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze