Przedstawiamy line-up tegorocznego Wisłoujścia!

6. edycja festiwalu Wisłoujście zbliża się wielkimi krokami. Kogo posłuchacie na terenie trójmiejskiej fortyfikacji pomiędzy 18 a 20 sierpnia?

Wisłoujście to wspólna inicjatywa agencji Follow The Step i klubu Sfinks700 – jednej z najbardziej rozpoznawalnych klubowych marek na Pomorzu oraz w całej Polsce. Synergiczne połączenie sił Sfinksa700 z Follow The Step poskutkowało z kolei stworzeniem unikalnego przedsięwzięcia – festiwalu, który opiera się na imponującej lokalizacji i lokalnym line-upie.

Zobacz również: asthma – nowe życie – recenzja płyty

Teraz odsłaniamy przed Wami najmocniejsze karty! W połowie sierpnia na terenie Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku będziecie mieć okazję posłuchać setów ponad setki topowych DJ-ów i producentów z naszego kraju. Już po raz 6. z rzędu mury, zlokalizowanej przy ujściu Martwej Wisły do Bałtyku fortyfikacji, wypełni muzyka grana równolegle na 4 scenach. Wielogodzinne maratony taneczne zapewnią Wam: technocentryczna Twierdza, house’owy Szaniec, oferujący wolniejsze tempa Raj oraz rave’owy Bastion. Przybywajcie!

Oto line-up Wisłoujścia 2023:

Wisłoujście
Wisłoujście // materiały prasowe

Karnety 3-dniowe oraz bilety jednodniowe w puli REGULAR są dostępne w sprzedaży na stronie www.wisloujscie.com oraz w aplikacji Going. Wszystkie aktualizacje znajdziecie na naszej stronie internetowej oraz na kanałach social media.

Obrazek główny: Wisłoujście // materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze