Vin Diesel zapowiada spin-offy Szybkich i Wściekłych

Pomysł rozwijania uniwersum Szybkich i Wściekłych wciąż jest żywy i ma się bardzo dobrze. W rozmowie z Variety sam Vin Diesel potwierdził, że prace nad „żeńskim” spin-offem trwają.

Główna seria doczekała się 10 części, a najnowszą można obecnie oglądać w kinach. Dotychczas jednak powstał tylko jedne spin-off, Hobbs & Shaw z Jasonem Stathamem, Dwaynem „The Rock” Johnsonem i Idrisą Elbą w rolach głównych. Vin Diesel nie porzucił jednak pomysłu na dalszy rozwój uniwersum.

Pracę nad żeńskim spin-offem zaczęły się jeszcze w 2017 roku. Nad innymi też. Im szybciej wydamy zakończenie całej serii, tym szybciej będą mogły powstać kolejne filmy.

– Vin Diesel

Spekuluje się, że film z żeńską bohaterką w roli głównej może opowiadać o Cipher, bohaterce odgrywanej przez Charlize Theron. Nie są jednak znane szczegóły dotyczące kolejnych produkcji. Póki co pozostaje czekać na zakończenie głównej serii, która może w sumie doczekać sią aż 12 filmów.

Zobacz również: Szybcy i Wściekli 10 -recenzja filmu. Niedzielno-obiadowe kino akcji

Źródło grafiki głównej: Materiały promocyjne

 

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze