Judas Priest powraca do Polski!

Judas Priest powraca do Polski po dwóch latach nieobecności! To jednak nie wszystko – kultowa kapela pojawi się w kraju nad Wisłą z iście doborowym towarzystwem.

Legendarny zespół metalowy zawita do Polski w ramach trasy Metal Masters 2024, a towarzyszyć mu będą dwie inne, znane i lubiane kapele – Saxon oraz Uriah Heep! Trasa rozpocznie się 24 marca we Frankfurcie, a zakończy 8 kwietnia w Paryżu. Judas Priest do Polski zawita zaś 30 marca 2024 roku. Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

Zobacz również: Metallica – 72 Seasons – recenzja

Bilety na koncert będzie można zakupić od 1 czerwca. Specjalna przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster ruszy natomiast już jutro, 31 maja. Ceny biletów rozpoczynają się już od 290 złotych, a kończą na nieco ponad 600 złotych. Szczegółowe informacje na temat biletów znajdziecie na stronie https://www.ticketmaster.pl/event/judas-priest-bilety/30619

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze