Beetlejuice 2 – zdjęcia z planu. Jenna Ortega w nowej roli

Zdjęcia z planu kontynuacji klasycznej komedii grozy Beetlejuice 2 wyciekły do sieci. Tym samym otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na postać graną przez Jennę Ortegę. Aktorka dołączyła do obsady filmu, w którym ponownie zobaczymy Michaela Keatona, Winonę Ryder i Geenę Davis w rolach z pierwszej części.

Fabuła Beetlejuice 2 jest aktualnie trzymana w ścisłej tajemnicy. Z przecieków można jedynie wnioskować, że fabuła będzie mieć miejsce kilkanaście lat po pierwszej części. Główną bohaterką ma zostać córka Lydii, w którą ma wcielić się Jenna Ortega.

Zdjęcia z planu przedstawiają Jenne Ortege w nowej roli oraz Winony Ryder. Na fotografiach widzimy młodszą aktorkę w sukni ślubnej razem z partnerem, o którym na chwilę obecną nic nie wiemy.

Zobacz również: Firebrand – recenzja filmu. Henryk VIII obalony [Cannes 2023]

Beetlejuice 2 ma być kontynuacją i hołdem dla oryginalnego filmu z 1988 roku, który stał się jednym z największych hitów kina fantastycznego. Reżyserem filmu jest ponownie Tim Burton, a scenariusz napisał wspólnie z Sethem Grahame-Smithem. Film opowiadał o losach małżeństwa duchów, które próbowało odstraszyć nowych właścicieli swojego domu za pomocą tytułowego demona. W rolach głównych wystąpili Michael Keaton, Alec Baldwin, Geena Davis i Winona Ryder.

Premiera Beetlejuice 2 zaplanowana jest na 6 września 2024 roku. Film ma być pełen humoru, strachu i nawiązań do popkultury. Teraz pozostaje czekać tylko na efekt końcowy!

Źródło obrazka głównego:  Evan Agostini/Invision/East News

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze