Taylor Swift i jej eks Taylor Lautner razem w teledysku i na scenie

Taylor Swift wydała wyczekiwany album Speak Now (Taylor’s Version), a do sieci trafił klip do utworu I Can See You (Taylor’s Version) (From The Vault). W teledysku pojawiają się Joey King i Presley Cash, którzy wystąpili w wideo do Mean z 2011. Jednak największą sensację wywołała obecność byłego chłopaka Swift – Taylora Lautnera.

Taylor Lautner, Joey King i Presley Cash nie tylko pojawili się w klipie – Taylor Swift zaprosiła całą trójkę na scenę podczas piątkowych koncertów w Kansas. Gwiazda wieczoru podzieliła się z fanami informacją, jak ważną rolę odegrał Lautner w jej życiu: – Był źródłem pozytywnej energii w moim życiu, kiedy nagrywałam Speak Now i chcę podkreślić, że nie potrzebował kaskadera, samodzielnie odegrał wszystkie sceny w klipie. On i jego żona stali się moimi najbliższymi przyjaciółmi. Jest to bardzo wygodne, bo wszyscy mamy tak samo na imię.

Zobacz również: Metro Boomin Presents Spider-Man: Across the Spider-Verse – recenzja płyty

Dodatkowo Taylor Swift, Taylor Lautner i jego żona… Taylor Lautner, odtworzyli słynnego mema z trzema Spider-Manami wskazującymi siebie nawzajem:

Taylor Swift i Taylor Lautner spotykali się w 2009 roku. Lautner zaczął spotykać się z Taylor „Tay” Dome w 2018 roku, a w listopadzie 2022 para pobrała się. Dome przyjęła nazwisko męża, dzięki czemu po ślubie nazywa się tak samo jak jej ukochany.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe/ Universal Music


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze