Superior Spider-Man powraca! Nowa seria w drodze

Z okazji 10-lecia serii Superior Spider-Man, Dan Slott i Ryan Stegman powracają do postaci. Długi album zadebiutuje 11 października w USA.

Superior Spider-Man to jedna z flagowych pozycji z dzisiejszej ery Marvela. Opowiada o działaniach Otto Octaviusa, ktory przejął ciało Petera Parkera, stając się antybohaterem i bardziej radykalną wersją Spider-Mana, który nie wstrzymywał swoich działań przez motto o mocy i odpowiedzialności. Seria zebrała bardzo dobre opinie i pojawiła się na rynku również w Polsce.

Zobacz również: Spider-Man: Poprzez multiwersum – recenzja filmu. Tak!!!

superior spider-man
Fot. Marvel

Tak swój ponowny angaż skomentowal Slott:

Wyzwanie, które rzucił mi Marvel, brzmiało: Jak w 10-tą rocznicę możemy ponownie odwiedzić Superiora, nie powtarzając się i jednocześnie opowiadając historię, która ma wpływ na dzisiejszy świat Spider-Mana? […] Superior Spider-Man Returns opowie nową historię kopiąc, krzycząc i gwałtownie uderzając w teraźniejszość. Oferuje wszystko, co lubicie w tej postaci, ale w nowy, zaskakujący sposób. Bez podróży w czasie. Żadnych klonów. I w żaden sposób nie powiemy jak. Czytajcie komiks!

Za stronę wiziualną oprócz Stegmana odpowiadają również Mark Bailey, Giuseppe Camuncoli i Humberto Ramos. Wiecej informacji mamy otrzymać na najbliższym San Diego Comic-Con.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze