The Office PL – zakończono prace na planie 3 sezonu

Nowa odsłona The Office PL – polskiego odpowiednika znanego sitcomu w drodze! Właśnie zakończono prace na planie trzeciego sezonu.

Zobacz również: Barbie – recenzja filmu. Life in plastic is fantastic?

Tak kontynuację ciepło przyjętego serialu zapowiada jego dystrybutor:

Ostatnie taski z robione, fakapy naprawione, dedlajny olane, a olpen spejs wysprzątany do cna. W siedzibie Kropliczanki zakończyły się zdjęcia do trzeciego sezonu THE OFFICE PL. W codziennych zmaganiach bohaterów stereotypowego polskiego i boleśnieuniwersalnegobiura nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji (nawet tej najabsurdalniejszej), a do zgranej ekipy dolączą nowi bohaterowie, czyli… Kasia i Tomek – dla jasności: w tych rolach Małgorzata Gorol i Mateusz Król. Spokojnie, szefem nadal jest Michał (Piotr Polak), a nad nim czuwa Darek (Adam Woronowicz). Z resztą obsady też się zobaczymy, chociaż z niektórymi potrzebne będzie specjalne widzenie. Premiera serialu dla wszystkich, których szef jest idiotą, jesienią w CANAL+ online i na CANAL+ Premium.
Trzeci sezon The Office PL będzie liczyl 24 odcinki, czyli 2 razy wiecej niż w sezonie poprzednim.
ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Żródło obrazka wyróżniającego: Canal+
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze