Venom 3 i Bad Boys 4 z datami premier

Sony Pictures mocno zamieszało w kalendarzu premier. Część filmów zdjęto, część przesunięto, niektóre znacznie. Za to, na osłodę, ogłoszono daty premier dwóch wyczekiwanych premier, Venoma 3 oraz Bad Boys 4.

Trzecią część przygód symbionta i Eddiego Brocka zadebiutuje na wielkich ekranach już za rok, 12 lipca 2024. Film reżyseruje Kelly Marcel, która także przygotowała scenariusz oraz jest producentką. Gwiazdą filmu, po raz kolejny, jest Tom Hardy, powacający do roli Eddiego Brocka. Obok brytyjskiego aktora zobaczymy m. in. Juno Temple czy Chiwetela Ejiofora.

Ogłosozna została również premiera czwartej już części Bad Boys. Film obejrzymy 14 czerwca 2024 roku. Pierwsza część zadebiutowała w 1995 roku, kolejnej doczekaliśmy się w 2003. Na powrót dwójki detektywów przyszło nam czekać do 2020 roku, kiedy do kin trafiła trzecia część. Do swoich kultowych ról powrócą Will Smith oraz Martin Lawrence.

Zobacz również: Tajna Inwazja – recenzja serialu. Za dużo/za mało

Źródło głównej grafiki: materiały promocyjne // Sony Pictures


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze