Loki – pełny zwiastun i plakat 2. sezonu

Pierwsze spojrzenie na dalsze przygody “Boga Oszustw”.

Disney opublikował dzisiaj pełny zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami drugiego sezonu serialu Loki. Produkcja powróci na Disney+ już tej jesieni i z pewnością odkryje kolejne sekrety Multiwersum. Nowe odcinki również będą opierały się na podróżach między wymiarami. Tym razem jednak na horyzoncie wyłania się wreszcie prawdziwy wróg. Jak możemy się domyślać, tytułowy bohater będzie poszukiwał różnych wersji Kanga, który jest głównym antagonistą obecnej fazy MCU. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Zwiastun ujawnia również, że poza poszukiwaniami, Loki będzie również musiał poradzić sobie z pewnym problemem, który może być następstwem jego licznych podróży w czasie. Trailer daje nam też pierwszy ogląd na nowych aktorów, którzy dołączyli do obsady, jak na przykład Tara Strong, czy Ke Huy Quan, znany z filmu Wszystko, Wszędzie, Naraz. Oprócz nich w nowych odcinkach pojawią się odtwórcy z poprzedniej serii: Owen Wilson, Sophia DiMartino, czy oczywiście Tom Hiddlestone. 

Zobacz równieżTajna Inwazja – recenzja serialu. Za dużo/za mało

Poza trailerem Marvel udostępnił także oficjalny plakat nowego sezonu: 

https://www.instagram.com/p/CvXNuC5rCBB/

Loki powróci z drugim sezonem już 6 października na Disney+


Źródło grafiki głównej: kadr z serialu Loki
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze