Saints Row z trzecim dodatkiem i innymi nowościami!

Deep Silver i Volition ogłaszają, że trzecie DLC do Saints Row jest już dostępne! Ukazuje się ono tuż po dużej bezpłatnej aktualizacji, która dodała do gry nową dzielnicę Vallejo. Saints Row otrzymał też oficjalną datę premiery w serwisie Steam – nastąpi ona już 24 sierpnia.

A Song Of Ice And Dust to LARPowa historia osadzona w rozpadającej się dzielnicy Vallejo. Gracze doświadczą niesamowitego punktu kulminacyjnego popularnej historii Pustynnej Rady (Dustmoot) w Saints Row, opowieści o dwóch przyjaciołach-wrogach, Szefie oraz Gwen, którzy pomimo dzielących ich różnic nadal bardzo się nienawidzą.

Po brutalnej i krwawej ślubnej zdradzie Pustynnej Rady, nadszedł czas, aby połączyć siły i obronić Dustfaire przed szponami Chłodnej Królowej i Frostlanderów… za pomocą paintballa.

DLC obejmuje 5 nowych misji kampanii, nową wrogą frakcję (Frostlanderów), 4 nowe pojazdy, broń oraz ponad 20 strojów i elementów kosmetycznych. Następuje po trzeciej dużej, bezpłatnej aktualizacji gry. Dodaje zupełnie nową dzielnicę dostępną dla wszystkich graczy, a także więcej poprawek i ulepszeń jakości. A Song Of Ice and Dust jest już w sprzedaży, wchodzi również w skład przepustki sezonowej Saints Row.

Zobacz również: Master Detective Archives: Rain Code – recenzja gry. Dobry, zły i japoński

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze