Sydney Sweeney oficjalnie jako Julia Carpenter w Madame Web!

Sydney Sweeney, znana z m.in. serialu Euforia, pojawi się w Madame Web, od studia Sony. Serwis Variety potwierdza w jaką rolę się wcieli.

Przypuszczenia fanów okazały się trafne. W artykule serwisu Variety, otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że Sydney Sweeney zagra Julię Carpenter w filmie Madame Web. Będzie to kolejna produkcja, wchodząca w tzw. Sony’s Spider-Man Universe. Inne filmy to Venom, Venom 2: Carnage, Morbius i niedawno debiutujący ze zwiastunem Kraven. W główną rolę wciela się Dakota Johnson.

Zobacz również: Spider-Man: Poprzez multiwersum – recenzja filmu. Tak!!!

Fot. Kadr z filmu Madame Web
Fot. Zdjęcie z planu Madame Web

Tak swój angaż do roli i sam film skomentowała aktorka:

Oczywiście zwariowałam! […] Poszłam prosto do sklepu z komiksami, by wykupić wszystkie, w których pojawiła się moja bohaterka. […] Myślę, że ten film różni się od tego, jak ludzie wyobrażają sobie filmy o superbohaterach.

Ciekawostką, wynikającą ze zdjęć z planu może być to, że główna bohaterka nosi dokładnie taką samą kurtkę, jak Julia Carpenter w komiksach. Można się więc spodziewać, że w pewnym momencie filmu, właśnie ta część odzieży zostanie podarowana bohaterce, granej przez Sweeney.

Żródło obrazka wyróżniającego: Illuminerdi

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze