Dziwna Wiosna rusza w jesienną trasę! Kilka osób przyszło 2 Tour

Dziwna Wiosna zaprasza na dziesięć koncertów promujących ich drugą płytę. 

Czekaliście? Płyta miała się ukazać w zeszłym roku, ale tak się nie stało. Za to ukaże się w tym! Co się wydarzyło przez ten rok? Dziwna Wiosna zjechała Polskę wzdłuż i wszerz, zyskując sobie miano jednego z najlepszych zespołów koncertowych w Polsce. Koncerty Wiosny są jak lot w kosmos, jak podróż między biegunami: jest cisza i piękne melodie, jest wściekła energia i hałas.

Przede wszystkim jednak nasi trzej kosmiczni muszkieterowie: Dawid Karpiuk, Wojtek Traczyk i Łukasz Moskal, pracowali nad drugą płytą, która tym razem już na pewno wyjdzie jesienią i zmiecie nas i was z planszy.

Zobacz również: AlterFest 2023 – relacja z festiwalu

Dziwna wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista to Dawid Karpiuk (znany też z głośnego ostatnio utworu nie zrozumie nas – napisanego z Michałem Kushem do filmu Johnny). Perkusistą jest Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood, Męskie Granie i jeszcze pół polski). Zaś basista to Wojtek Traczyk (MariaPeszek, Gaba Kulka i wiele jazzowych składów). Zespół został doceniony przez słuchaczy i branżę muzyczną. Jednogłośnie okrzyknięty nadzieją polskiego rocka a także wyróżniony w programie Spotify Radar Polska.Debiutancka płyta zespołu dostała nominację do Fryderyka.

Dziwna Wiosna trasa
materiały prasowe

Źródło obrazka wyróżniającego: Agora Muzyka / materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze