Assassin’s Creed Mirage tydzień wcześniej!

Nowa odsłona Assassin’s Creed osiągnęła właśnie status złoty. Oznacza to, że gra jest w pełni ukończona i da się ją przejść w całości.

Ubisoft zaskoczył wszystkich, ogłaszając na mediach społecznościowych, że Assassin’s Creed Mirage zadebiutuje tydzień wcześniej, czyli 5 października. Prace w studiu najwyraźniej przebiegły szybciej niż przewidywano, stąd szybsza premiera. Jest to o tyle zaskakujące, że Ubisoft ma na koncie wiele opóźnionych produkcji. Za przykład niech posłuży 6-kronie opóźniane Sea of Thieves czy Beyond Good & Evil 2, które pierwszy teaser dostało 15 lat temu i wciąż nie ujrzało światła dziennego.

Zobacz również: Pikmin 4 – recenzja gry. Najlepsza odsłona serii? Oj, zdecydowanie!

Przypomnijmy – Assassin’s Creed Mirage ma czerpać z pierwszych, bardziej skradankowych odsłon serii. To samo ma się tyczyć długości. Zamiast ponad stu godzin jak w Valhalli, przejście gry powinno zająć według twórców około 20 godzin. Historia będzie toczyć się w IX-wiecznym Bagdadzie, a gracze wcielą się w postać Basima Ibn Ishaqa, byłego ulicznego złodziejaszka, który postanowił dołączyć do zakonu tytułowych Assasynów.Assassin's Creed Mirage

źródło obrazków: igdb.com


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze