Powiedz mi to jeszcze raz – Kasia Sawczuk i Mattia Rosinski w podróży przedślubnej w Storytel

Najnowsze słuchowisko Storytel to romantyczna i pełna humoru opowieść drogi o Parze Młodej, która tuż przed ślubem wybiera się w szaloną podróż.

Podobno nieważna jest sama podróż, ale to, kto ci w niej towarzyszy. Może jednak akt podróży ma znaczenie? Dla Poli i Milo wyprawa przez pół Polski, na Hel, do miejsca, w którym się poznali, staje się okazją do oderwania się od codzienności i bycia tylko dla siebie. Co jednak, gdy refleksja nad wspólną przyszłością odsłoni prawdę o tym, że marzenia zakochanych są różne?

Zobacz również: Najlepsze książki na letnie wyjazdy

Powiedz mi to jeszcze raz czerpie z najlepszych wzorców komedii romantycznych i opowieści drogi, by opowiedzieć historię pary, która już się w sobie zakochała, a teraz musi na nowo rozpalić ogień tego uczucia.

W role zakochanych wcielą się aktorka i piosenkarka Kasia Sawczuk (Effy) oraz piosenkarz Mattia Rosinski, jeden z założycieli zespołu BEMY. W ramach pracy nad produkcją Storytel para miała również okazję, by po raz pierwszy nagrać wspólną piosenkę.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze