Sezon 5 nadciąga do Ustawki w Hearthstone już 22 sierpnia!

Karczma Ustawki w tym sezonie odbiega od normy – do walki dołączają zupełnie nowe Anomalie!

Od 22 sierpnia możesz wypróbować w Hearthstone nowego bohatera Thorima, Pana Burzy, Anomalie, 32 nowych stronników (oraz stronników 7 poziomu), a także efektowne elementy ozdobne, które dodadzą stylu walce o koronę!


NOWA MECHANIKA: ANOMALIE  – Anomalie wkroczyły do Karczmy i narzucają zwariowane zasady w każdej grze! Każda rozgrywka zapewni nowe wrażenia – dostępnych jest ponad 50 nowych anomalii, zarówno małych, jak i dużych!

Zobacz również: Najlepsze gry 2023 roku

POWITAJ THORIMA, PANA BURZY Mieszkańcy Azeroth zebrali się, by wziąć udział w zawodach gladiatorów Ustawki Hearthstone. Wśród nich jest również Thorim, Pan Burzy, który dysponuje pasywną mocą specjalną Wybierz Swojego Czempiona: na początku gry możesz Odkryć stronnika 7 poziomu i zdobyć go za 65 szt. złota. Opracuj porządną strategię i wytrzymaj wystarczająco długo, aby dodać tego potężnego stronnika do swojego składu!

heartstone

NOWI STRONNICYPula obejmuje 32 nowych stronników wraz z kolejną falą stronników podwójnego typu i zupełnie nowymi stronnikami 7 poziomu. Więcej o stronnikach znajdziesz w ogłoszeniu na blogu.

WSPANIAŁE ELEMENTY OZDOBNEGromowisko wkracza do sklepu! Komentator Gimblo pełni rolę barmana, a wśród uczestników znajdują się Daryl Zabawiacz, Biletus Spekulant, Kibicka B.R.B. Ara i wielu więcej! Przedmioty ozdobne będą dostępne w Zestawie Karnetu Bojowego Ustawki i w sklepie Ustawki.


Więcej informacji na temat Hearthstone znajdziecie tutaj.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze