Metalowy duet Cavalera zagra aż dwa koncerty w Polsce

Prawie cztery dekady po rozpoczęciu ich wspaniałej kariery, bracia Cavalera nagrali ponownie swoje debiutanckie albumy. Płyty od, których  się wszystko się zaczęło – MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION. Gdy thrashers z Brazylii wracają do agresywnego, pierwotnego dzieciństwa, staje się oczywiste, że więź między Maxem – na gitarze i wokalu, a Iggorem – na perkusji, zostały wzmocnione od czasu ich pierwszych nagrań, połączenie tak piorunujące, że tylko ta dwójka mogła stworzyć coś takiego. Braciom na scenie towarzyszyć będzie Igor Amadeus Cavalera na basie i Travis Stone na gitarze prowadzącej.

Pozostając wiernym surowej, nieharmonijnej energii wczesnych dni, utwory są dostarczane słuchaczowi jak potężna seria ciosów, autentycznie przypominając chaotyczne występy na żywo z lat osiemdziesiątych, gdy Max lamentuje w Morbid Visions, a Iggor uderza przez Troops of Doom. Kwartet uchwycił cmentarną esencję tych albumów ze świeżym wiatrem, pokazując od początku do końca, że MORBID VISIONS & BESTIAL DEVASTATION po raz kolejny obudzi zmarłych z ich krypt.

Zobacz również: Notting Hill – wywiad z Lanberry. Zaczęłabym od relacji z samym sobą

27.11.2023 – WARSZAWA – Klub Stodoła
28.11.2023 – KRAKÓW – Klub Studio

BILETY W SPRZEDAŻY OD 18 SIERPNIA NA LIVENATION.PL

Cavalera
Oficjalny plakat wydarzenia

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 16 sierpnia o godz. 11:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 17 sierpnia o godz. 11:00

Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 18 sierpnia na LiveNation.pl o godz. 11:00

Źródło obrazka wyróżniającego: Live Nation


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze