OMG! Lemi i Petito w imprezowym singlu

Utwór OMG zapowiada wspólną EP-kę dwóch raperów z Torunia.

Lemi to toruński raper, który swoją przygodę z rapem rozpoczął w 2016 roku. Na swoim koncie ma ponad 20 numerów o bardzo zróżnicowanym brzmieniu. W ostatnim czasie najbardziej odnajduje się w klimatach klubowych/afrotrapowych. Największym hitem w jego dorobku jest utwór Do białego rana, który na ten moment we wszystkich serwisach zebrał prawie 5 mln odsłuchów.

Zobacz również: Anne-Marie – UNHEALTHY – recenzja płyty

W najbliższym czasie Lemi planuje wydać płytę z mocno bujającymi numerami. W swoich działaniach Lemi jest bardzo regularny, przez co jego grono odbiorców wciąż się powiększa. Na obecną chwilę raper ma na swoim koncie ponad 90 tysięcy miesięcznych słuchaczy na Spotify oraz około 10 mln streamów/wyświetleń na platformachstreamingowych i YouTube.

W najbliższej przyszłości Lemi planuje wydać również EP-kę z Petito, z którym również wydaje najnowszy utwór OMG. Petito to 19-letni raper z Torunia, który zajmuje się tworzeniem muzyki od około 3 lat. Do tej pory wydał dwa projekty muzyczne, które są dostępne na wszystkich platformach streamingowych. W swoich numerach Petito stawia przede wszystkim na brzmienie, ale również na autentyczność i oddanie swoich emocji. Artysta wiele czasu na doskonalenie się w swoim brzmieniu jak i tekstach.

OMG to bangerowy numer w imprezowej tematyce, o mocnym, świeżym brzmieniu w klimacie jersey beat. Utwór doskonale wpisuje się w trwający właśnie sezon letni.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze