Uczta dla Odyna powraca – rusza przedsprzedaż

Kultowa gra strategiczna zaprojektowana przez Uwe Rosenberga powraca! Rebel ogłasza przedsprzedaż wyczekiwanego tytułu, a wraz z nim dostaniemy dodatek. Premiery Uczty dla Odyna oraz Norwegów zaplanowano na 20 września.

Ta rozbudowana planszówka to prawdziwa saga o Wikingach, w której wcielamy się w przywódców klanów, by rozwijać swoją kulturę, prowadzić wyprawy handlowe i plądrować dalekie krainy. Ogromna liczba akcji do wyboru i mnogość dostępnych pomocników gwarantuje mnóstwo ciekawych i niepowtarzalnych rozgrywek.

Zobacz również: SETUP – recenzja gry planszowej

Wersja gry wydana nakładem wydawnictwa Rebel zawiera planszę do rozgrywki dwuosobowej oraz dwa minidodatki: Wyspy i Żniwa. Równolegle z grą podstawową do sprzedaży trafi dodatek Norwegowie, wprowadzający modularną planszę, którą dostosowujemy do liczby graczy. Znajdują się na niej nowe pola akcji, dzięki którym odkryjemy niezbadane wyspy, wzniesiemy budynki i zdobędziemy unikatowe dobra.

Źródło głównej grafiki: materiały prasowe


https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze