Call of Duty: Modern Warfare III – poznaliśmy datę premiery! Nowy zwiastun

Po raz pierwszy od lat Call of Duty powraca z bezpośrednią kontynuacją!

Call of Duty: Modern Warfare III rozpoczyna się tuż po wydarzeniach z zeszłorocznego Modern Warfare II . To zupełnie nowe doświadczenie ma zostać udostępnione na całym świecie w piątek, 10 listopada, umożliwiając graczom płynne kontynuowanie przygody, postępów i fabuły przez kolejny rok. 

Zobacz również: Najlepsze polskie gry

Przygotuj się na zupełnie nową kampanię, która kontynuuje historię bezpośrednio po wydarzeniach z Modern Warfare II. Główny deweloper, Sledgehammer Games, we współpracy z Infinity Ward, ma zapewnić kampanię pełną akcji, począwszy od charakterystycznych, kinowych wrażeń, a skończywszy na swobodnych misjach, dających graczom większy wybór w prowadzeniu rozgrywki niż kiedykolwiek wcześniej. 

Spodziewaj się światowej klasy gry wieloosobowej, będącej hołdem dla najwspanialszej serii – Modern Warfare. Wszystkie 16 premierowych map z Modern Warfare 2 (2009) zostało zmodernizowanych o nowe tryby i funkcje rozgrywki. Wszystkie też będą dostępne w dniu premiery. 

Po raz pierwszy połącz siły z innymi drużynami, aby przetrwać i walczyć z ogromnymi hordami nieumarłych na największej mapie Zombie w historii Call of Duty. Modern Warfare Zombies (MWZ) to całkowicie nowa historia Zombie od Treyarch, z nowymi misjami, ale także podstawowymi funkcjami znanymi z poprzednich trybów Zombie i mnóstwem sekretów do odkrycia. 

Fot. materiały prasowe

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze