Daria ze Śląska i Solar w nowym singlu Dzieciaki z Miasta Jędrzeja Wise’a

Dzieciaki z Miasta to utwór opowiadający o pędzie życia w warunkach miejskich. Nieustający proces urbanizacji sprawia, że wokół nas jest coraz mniej natury a pogoń za wrażeniami, karierą i pieniędzmi skłania nas do zadania sobie pytania morze, może, gdzieś daleko szumi las?. W utworze gościnnie wystąpiła Daria ze Śląska oraz Solar.

Jędrzej Wise dorastał w Anglii, która jak sam mówi go ukształtowała jako człowieka. Artysta znany jest również szerszej publiczności jako malarz i rzeźbiarz, a jego prace było można podziwiać w Opera Gallery London czy w Desa Unicum. Był frontmanem takich grup jak Dry Forest czy The Suns. W 2020 roku wydał swój pierwszy solowy album STORIES. Rok później został porwany przez kosmitów i wspólnie z nimi napisał nowe kompozycje, które ukażą się pod koniec tego roku. Artysta twierdzi też, że jest nienormalny…

Zobacz również: Imagine Dragons – Mercury World Tour – relacja z koncertu

Cześć premierowego materiału będzie można usłyszeć podczas koncertu Jędrzeja Wise’a na tegorocznym Festiwalu Great September, w Łodzi.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze