Skull and Bones zaprasza na pokład! Testy beta dla graczy

Ubisoft ogłosił beta testy swojej pirackiej gry Skull and Bones. Wybrani będą mieli okazję wcielić się w kapitana od 24 do 28 września.

Skull and Bones nie raz trafiało na mieliznę. Wpierw zrezygnowano z kampanii dla jednego gracza, później po 4 latach projekt stracił jednego z doświadczonych reżyserów. Do tego trzeba doliczyć przynajmniej 6-krotne przekładanie premiery oraz sam fakt, że grę zapowiedziano aż 6 lat temu.

Zobacz również: Moving Out 2 – recenzja gry. Niech sypie się szkło

Kapitan Ubisoft nie porzucił jednak swojej łajby i rozpoczął rekrutację do zamkniętego testowania gry. Wybranym graczom twórcy udostępnią główną kampanię osadzoną na wybrzeżu Afryki oraz na Czerwonej Wyspie. Oprócz tego przygotowano szereg aktywności pobocznych oraz ukrytych obszarów.

Do wspólnego testowania będziemy mogli zaprosić do dwóch znajomych. Same testy nie będą objęte klauzulą poufności, dlatego możemy dowolnie nagrywać rozgrywkę, a streamerzy transmitować ją na swoich kanałach. Po spełnieniu odpowiednich kamieni milowych gracze-testerzy otrzymają różną zawartość cyfrową do wykorzystania po premierze gry. Są w tym m.in. gesty, malowania statku oraz fajerwerki. Co ważne, beta testy obejmują tylko PC’ty. Jeśli zastanawiasz się, czy twój blaszak pociągnie Skull and Bones, możesz to sprawdzić tutaj.

źródło obrazka wyróżniającego: ubisoft.com

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze