Ghostrunner 2 z datą premiery oraz ceną

One More Level ujawniło więcej szczegółów na temat swojego nowego projektu, w tym datę premiery. Choć planowano ją ogłosić dopiero na Gamescom Opening Night Live, ktoś ich w tym ubiegł.

Ledwo co twórcy ogłosili otwarcie bety dla graczy, a już dostaliśmy kolejne informacje odnośnie do produkcji. Tym razem One More Level ubiegł znany leaker billbil-kun, który podzielił się z obserwującymi zarówno datą premiery oraz ceną gry. Godzinę później wydawca, 505 Games, potwierdził, że Ghostrunner 2 trafi na wirtualne półki sklepowe 26 października. Za grę zapłacimy 179 zł. Niemniej można wydać nawet więcej, kupując produkcję w jednej z przedpremierowych paczek.

Zobacz również: Moving Out 2 – recenzja gry. Niech sypie się szkło

W Wersji Podstawowej za 179 zł oprócz gry otrzymamy dwie skórki rękawic oraz dwie skórki miecza. Edycja Deluxe za 229 zł wraz z zawartością tańszej edycji zapewni 4 dodatkowe skórki do miecza i 4 do rękawic, jak hologram wyświetlający nick gracza na ręce protagonisty. W najdroższej Edycji Brutal kosztującej 319 zł razem z poprzednimi benefitami dodawana jest Przepustka Sezonowa (w tym oddzielny tryb gry i kilka pakietów zasobów), kolejne skórki do broni i rękawic oraz jedną do motocykla i co najważniejsze – możliwość zagrania w Ghostrunner 2 dwa dni przed premierą.

Źródło obrazka wyróżniającego: ghostrunnergame.com


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze