One More Level, które tworzy nowego Ghostrunnera, otworzyło zapisy do bety. Dzięki niej zwykli gracze będą współuczestniczyć w tworzeniu gry.
Twórcy stworzyli ankietę, która być może (bo liczba miejsc jest ograniczona) pozwoli wam wypróbować Ghostrunner 2 jeszcze przed premierą. Ekipa z One More Level nie stawia żadnych wymagań prócz ukończenia 18 lat oraz podpisania standardowej klauzuli poufności. W ramach nagrody każdy tester pojawi się w napisach końcowych.
Zobacz również: Pikmin 4 – recenzja gry. Najlepsza odsłona serii? Oj, zdecydowanie!
Warto przypomnieć, że Ghostrunner 2 jest kontynuacją gry z 2020 roku tworzoną przez to samo studio. W międzyczasie doszło do zmiany wydawcy. Tym razem zamiast All in Games! będzie to 505 Games. Wiąże się to ze sprzedażą marki Ghostrunner jej obecnemu właścicielowi w 2021 roku, kiedy to prawa do niej kupiono za 5 milionów euro. Wydaje się to zadziwiające, zważywszy, że gra sprzedała się w ponad milionowym nakładzie.

Źródło obrazka wyróżniającego: ghostrunnergame.com