Kwiat Jabłoni z Bursztynowym Słowikiem

Drugi dzień tegorocznego Top Of The Top Sopot Festiwal odbywał się pod znakiem #Summer Vibes. Kluczowym elementem wieczoru był konkurs o Bursztynowego Słowika – jedną z ważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego.

Ta nagroda, którą trzyma moja siostra znajdowała się poza sferą naszych marzeń, więc jesteśmy po prostu zaszczyceni tym co się dzieje. Jest to absolutnie niewyobrażalna sytuacja. Chcemy też powiedzieć, że bardzo się cieszymy z tego w jakim gronie startowaliśmy w tym konkursie. Jesteśmy fanami osób, które były z nami na scenie. Jest to dla nas ogromny zaszczyt. Bardzo dziękujemy wam, naszym bliskim

– skomentował wygraną Jacek Sienkiewicz.

Zobacz również: Karol G – Manaña Será Bonito (Bichota Season) – recenzja płyty

Zespół na scenie legendarnej Opery Leśnej wystąpił z utworem Od nowa – pierwszym singlem zapowiadającym trzecią płytę o tytule Pokaz Slajdów, która w limitowanej wersji w preorderze wyprzedała się w ekspresowym tempie. Premiera płyty planowana jest na 13 października tego roku.

Od nowa opowiada o pragnieniu wymazania z naszej przeszłości tego, co trudne i złe. Jest o tym, jak utarte schematy i przyzwyczajenia wpływają na aktualne relacje międzyludzkie. To wielkie marzenie o powrocie do początków. Zespół komentuje rzeczywistość w sposób uniwersalny, perspektywiczny i wrażliwy. Z przekonaniem wykonują pełny zapytań tekst.

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Katarzyna Mrożek

Umysł ścisły z artystyczną duszą, to połączenie sprawia, że ciężko za nią nadążyć. Ekonomistka, której pasja do muzyki jest tak ogromna, że stała się sposobem na życie. Jej serce przyspiesza, gdy słucha rockowego i alternatywnego grania. Najlepszy sposób na odpoczynek? Trening tańca nowoczesnego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze