Fallout – zapowiedź serialu wyciekła do sieci

Zwiastun zaprezentowany był uczestnikom Gamescomu.

Fallout to nadchodząca ekranizacja serii gier postapo o tym samym tytule. Produkcja przygotowywana jest przez platformę Prime Video. Premiera odbędzie się już w 2024 roku. Wciąż otrzymaliśmy niewiele materiałów, poza kilkoma nieoficjalnymi zdjęciami z planu. Wczoraj jednak do sieci wyciekł pierwszy teaser serialu, który zaprezentowany został uczestnikom wydarzenia Gamescom. Zapowiedź pokazana była w trakcie panelu firmy Bethesda, tuż przed prezentacją nowych materiałów z gry Starfield.

Zobacz również: Remake. Apokalipsa popkultury – przedpremierowa recenzja książki

Materiał jest średniej jakości, filmowany przez jednego z uczestników z większej odległości. Niemniej zawiera kilka scen, które ujawniają jak będzie wyglądał serial. Jakiś czas temu informowaliśmy, że zdjęcia do serialu zostały ukończone, więc niewykluczone, że pełniejszy trailer wkrótce zostanie oficjalnie ujawniony przez Amazona.


Źródło grafiki głównej: Gameradar
Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze