Niezniszczalni 4 – nowy trailer filmu

Otrzymaliśmy również potwierdzenie o kategorii wiekowej.

Do sieci trafił kolejny już zwiastun nowej części przygód elitarnej ekipy najemników, składającej się z gwiazd kina akcji. Niezniszczalni 4 skupią się tym razem na postaci Lee Christmasa, w którego wciela się Jason Statham. Po raz kolejny na ekranie zobaczymy obok niego Sylvestra Stallone’a, Randy’ego Couture’a oraz Dolpha Lundgrena. W nowej odsłonie do obsady dołączą także między innymi Megan Fox i 50 Cent, a także Andy Garcia oraz Iko Uwais, którzy wcielą się w antagonistów.

Zobacz również: Blue Beetle – recenzja filmu. Superhero Frankenstein

Poniższy zwiastun zdradza nam, że najnowsza część otrzyma kategorię wiekową R, czyli najwyższą do tej pory. Zapowiada to krwiste starcia. Film Niezniszczalni 4 trafi do kin już 22 września.


Źródło grafiki głównej: kadr z filmu „Niezniszczalni 3”

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze