The Promised Land – zwiastun nowego filmu z Madsem Mikkelsenem

W sieci pojawił się zwiastun najnowszego filmu w reżyserii Nikolaja Arcela The Promised Land z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. Film będzie miał swoją premierę na tegorocznym festiwalu filmowym w Wenecji.

Zwiastun The Promised Land przedstawia Mikkelsena jako Kahlena, który wyruszył na podbój surowych, niezamieszkanych duńskich wrzosowisk w celu zbudowania kolonii w imieniu króla. Film ma być trzymającą w napięciu historią o podboju wrzosowisk, opowieścią o dumnym i bezkompromisowym mężczyźnie oraz kobiecie, która staje się jego sprzymierzeńcem w walce ze złem, śmiercią i zatraceniem.

Zobacz również: Mads Mikkelsen – najlepsze role

W filmie występują również: Amanda Collin, Magnus Krepper, Gustav Lindh i Simon Bennebjerg. Scenariusz napisał Nikolaj Arcel wraz z duńskim scenarzystą i reżyserem Andersem Thomasem Jensenem, który wyreżyserował w 2021 roku Jeźdźców Sprawiedliwości z Mikkelsenem w roli głównej.

Źródło obrazka głównego: kadr z filmu. 

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze