Flora i syn – nowy film od Apple’a z zwiastunem. W obsadzie Joseph Gordon-Levitt

Apple właśnie opublikowało pierwszy trailer do swojego nowego filmu Flora i Syn. Kiedy możemy spodziewać się premiery i o czym będzie?

Flora i Syn to nowa nadchodząca oryginalna produkcja od Apple’a. Film zapowiadany jest jako urodziwy dramat muzyczny. W tytułowych rolach matki i syna wcielą się kolejno: Eve Hewson oraz Orén Kinlan. Obok głównej dwójki na ekranie zobaczymy również Josepha Gordona-Levitta znanego m.in. z Incepcji, 500 dni do miłości, czy chociażby Złego Dotyku. Premiera produkcji będzie miała miejsce już 29 września na platformie streamingowej Apple TV+.

Zobacz również: Ahsoka – recenzja odcinków 1-2. Nadchodzą „Rebelianci”

Samotna matka Flora nie wie, co począć ze swoim zbuntowanym nastoletnim synem – Maxem. Jej wysiłki, by trzymać go z dala od kłopotów, prowadzą do zdezelowanej gitary akustycznej, wypalonego muzyka z Los Angeles i harmonii w tej zszarpane dublińskiej rodzinie – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Oprócz wyżej wymienionej trójki aktorki zobaczymy jeszcze Jacka Reynora, Sophie Vavasseur i Kelly Thortnton. Reżyserią oraz scenariuszem do produkcji zajął się John Carney.


Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe / Apple TV+

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze