House Flipper 2 ma datę premiery

Kontynuacja popularnej gry polskiego studia wraz z targami Gamescom otrzymała swoją datę premiery. Na plac budowy wejdziemy 14 grudnia.

O nowej produkcji Frozen Districk wiemy już od jakiegoś czasu. Zresztą, House Flipper 2 musiał wyjść prędzej czy później. Jak zdradził Michał Lewandowski, przedstawiciel medialny studia, w podcaście portalu Polskigamedev.pl, pierwowzór sprzedał się w 5 milionach sztuk. Inną sprawą był tzn. dług technologiczny, czyli sytuacja, w której dane oprogramowanie z czasem „starzeje się” i nie jest możliwe zaimplementowanie wszystkich rozwiązań pożądanych przez jego twórców.

Zobacz również: Moving Out 2 – recenzja gry. Niech sypie się szkło

W dużej mierze House Flipper 2 będzie tym samym co „jedynka”, tylko bardziej – podrasowano grafikę, dodano nowy sprzęt do renowacji domów oraz sprzątania czy dano więcej możliwości dekoracji wnętrz domów. Oprócz tego z pewnością można się spodziewać, jak w przypadku poprzedniczki, wielu dodatków wydawanych w przeciągu kolejnych lat. House Flipper dostało w sumie 6 dodatków, w tym te dotyczące zwierząt, ogrodu, farm czy… cyberpunku.

Zwiastun, potwierdzający datę premiery możecie obejrzeć poniżej:

Źródło obrazka wyróżniającego: presskit House Flippera 2


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze