Leo – zwiastun nowej animacji Netflixa. Adam Sandler jako szkolna jaszczurka

Premiera filmu odbędzie się jeszcze w tym roku.

Netflix wypuścił dziś trailer swojego nowego oryginalnego filmu animowanego – Leo. Jej głównymi bohaterami są tytułowy jaszczur oraz jego żółwi kolega z terrarium. Obaj od lat siedzą w tej samej szkolnej klasie obserwując młodocianych uczniów. Leo ma jednak przeczucie, że ten rok będzie inny. Postanawia opracować plan ucieczki, aby pierwszy raz posmakować życia na wolności.

Zobacz również: Ahsoka – recenzja odcinków 1-2. Nadchodzą „Rebelianci

Głos pod głównego bohatera będzie podkładał Adam Sandler, natomiast pod towarzyszącego mu żółwia – Bill Burr. Premiera filmu na Netflixie odbędzie się już 21 listopada. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź animacji.


Źródło grafiki głównej: Netflix

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze