Tekken 8 na nowym zwiastunie z datą premiery

Bijatyka od Bandai Namco po 7 latach dostanie swoją nową odsłonę. Jeśli jednak myśleliście, żeby komuś kupić tę grę pod choinkę, to niestety się zawiedziecie.

Tekken 8 przyniesie kilka nowości. Oprócz takich oczywistości jak lepsza grafika, gracze z różnych konsol pierwszy raz w historii serii będą mogli zawalczyć między sobą. Twórcy mieli wprowadzić cross-play w poprzedniej odsłonie, jednak jak zdradził reżyser serii, Katsuhiro Harada, przez napięte stosunki pomiędzy Sony a Microsoftem do tego nie doszło.

Zobacz również: Disney Illusion Island – recenzja gry. Na rodzinne spędy z najmłodszymi jak znalazł

W długiej, 37 minutowej prezentacji wyjaśniono natomiast szczegółowo, jak będzie wyglądać mechanika walki. Twórcy wprowadzą zmiany do systemu Rage oraz zaimplementowali nowy, o nazwie Heat, który po aktywacji zapewni atakującemu dużą przewagę. Niemniej obrońca również będzie mógł na to odpowiedzieć, co wyjaśniono we wspomnianym materiale.

Wczoraj do sieci trafiła nowa zapowiedź nadchodzącej odsłony, która ujawnia datę premiery. Tekken 8 zostanie wydany 26 stycznia 2024 roku na konsolach nowej generacji oraz PC’tach. Gra zaoferuje zarówno jednoosobowy tryb z fabułą oraz arcade.

Źródło obrazka wyróżniającego: presskit Tekkena 8


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze