Godzilla X Kong z niewielkim opóźnieniem!

Ze względu na ciągle trwający strajk hollywoodzkich scenarzystów jak i aktorów również Warner Bros. zostało poniekąd zmuszone do zmiany daty premiery najnowszego filmu z Monsterverse.

Mowa tu konkretnie o Godzilla x Kong: The New Empire czyli ciąg dalszy historii wielkich potworów. Nowa data premiery przygód Godzilli i Konga to 12 kwietnia 2024 roku, co nie jest na szczęście aż tak znaczącą obsuwą.

Zobacz również: Ahsoka – recenzja odcinków 1-2. Nadchodzą „Rebelianci

Bez wątpienia można więc stwierdzić, że Godzillę i Konga mogliśmy zobaczyć w kinach znacznie później. Niemniej uważam, że warto będzie czekać, a film mimo zmiany terminu wywoła niemały szum. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jaki sukces zarówno na kinowych ekranach jak i na streamingu odniosła niemały sukces. Pomimo szalejącej pandemii i równoczesnej premierze na HBO Max filmowi udało się zarobić 468 mln dolarów w światowym Box Office.

Reżyserem Godzilla x Kong: The New Empire jest Adam Wingard. W tym momencie wiemy również, że w obsadzie znalazł swoje miejsce Dan Stevens. Główny wątek jednak ponownie skupi się wokół naszych ukochanych gigantycznych monstrów. Niedawno zajawiony tytuł roboczy, czyli Son of Kong może podsuwać pewien trop fabularny, czyli nadejście nowego pokolenia Godzilli i King Konga. Czyżby to dzieci tytułowych kreatur miały połączyć siły w starciu z większym złem?

Przekonany się już (lub dla niektórych dopiero) 12 kwietnia 2024 roku kiedy to Godzilla x Kong: New Empire będzie miało swoją premierę.

Obrazek wyróżniający pochodzi z materiałów promocyjnych Warner Bros.

Tymoteusz Łysiak

Entuzjasta popkultury, który najpewniej zamiast kolejnego "Obywatela Kane" wolałby w kinie więcej produkcji w stylu "Toksycznego mściciela". Fan dziwności, horroru, praktycznych efektów, kociarz, psiarz i miłośnik ludzi. W grach lubujący się w satysfakcjonującym gameplay'u. Życie teatrem absurdu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze