The Idol oficjalnie skasowany! Serial z The Weeknd nie otrzyma drugiego sezonu

Właśnie się dowiedzieliśmy, że serial The Idol nie otrzyma drugiego sezonu. HBO kasuje kontrowersyjny serial.

The Idol zadebiutował 4 czerwca 2023 roku na platformie HBO Max. Od początku nie cieszył się dobrymi opiniami zarówno widzów, jak i krytyków filmowych. Otrzymał nawet miano jednego z najbardziej rozczarowujących seriali ostatnich lat. Decyzja o braku kontynuacji produkcji nie jest jedynie spowodowana słabym odbiorem, ale także rzekomymi konfliktami na planie filmowym. Według plotek już od początku pracy na planie odtwórca głównej roli – The Weeknd wszedł w spór z reżyserką – Amy Seimetz.

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Serial od początku był zapowiadany jako wielki hit HBO. Romantyczna historia o powstaniu upadłej gwiazdy popu z The Weeknd i Lily-Rose Depp w rolach głównych po prostu musiała wypalić. Ale niestety tak się nie stało. W tej sytuacji nie pomógł nawet Sam Levinson – twórca Euforii, który odpowiedzialny był za reżyserię i scenariusz.

The Idol to jedna z najbardziej prowokacyjnych oryginalnych produkcji HBO i jesteśmy zadowoleni z tego, że widzowie tak mocno na nią zareagowali. Po przemyśleniu sytuacji, HBO, a także twórcy i producenci zdecydowali się nie kontynuować serialu i nie realizować drugiego sezonu. Jesteśmy wdzięczni twórcom, obsadzie i ekipie za ich niesamowitą pracę.

                                                                                                                      – rzecznik prasowy HBO


Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe / HBO


SHOUT AT THE DEVIL
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze