The Killer – nowy film Davida Finchera z pierwszym zwiastunem!

Dopiero co wczoraj dostaliśmy pierwszy plakat, a już teraz otrzymujemy zwiastun. Nowy film Davida Finchera coraz bliżej. Kiedy premiera The Killer?

Od ostatniego filmu Davida Finchera minęły już blisko 3 lata. To wtedy swoją premierę miał Mank z Garym Oldmanem w roli głównej. Po długim wyczekiwaniu w końcu otrzymamy coś nowego od tego utalentowanego reżysera. The Killer, bo o tym filmie tu mowa zadebiutuje na festiwalu w Wenecji we wrześniu, a od października tytuł wejdzie do wybranych kin i finalnie trafi na platformę Netflix już 10 listopada.

Zobacz również: Pierwszy plakat filmu The Killer Davida Finchera 

W roli głównej zobaczymy Michaela Fassbendera, a u jego boku towarzyszyć mu będą m.in. Tilda Swinton, Charles Parnella oraz Monique Ganderton. Nowa produkcja Finchera będzie ekranizacją komiksu Alexisa Nolenta i Luca Jacamona. Za scenariusz odpowiada Andrew Kevin Walker, który pracował już z ów reżyserem przy filmie Siedem.


Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe / Netflix


SHOUT AT THE DEVIL
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze