ABBA ponownie zaprasza do kin

Czeka nas wyjątkowa podróż w czasie. Zremasterowany film z 1977 roku ABBA: The Movie – Fan Event trafi do kin na całym świecie.

Spieszcie się jednak po bilety, bo pokazy odbędą się tylko 17 i 19 września oraz 5 października. Informacje o kinach i seansach dostępne tutaj:

ABBA: The Movie – Fan Event przeniesie widzów do ery disco, kiedy to szwedzkie ikony zawładnęły listami przebojów i sercami milionów. Wyreżyserowany przez uznanego szwedzkiego reżysera Lasse Hallströma film oddaje elektryzującą energię udanego tournée po Australii.

To nie wszystko – w fabułę wpleciono porywający wątek poboczny w stylu mockumentu. Zdeterminowany dziennikarz staje twarzą w twarz z ochroniarzem zespołu, który nie cofnie się przed niczym, aby uniemożliwić przeprowadzenie wywiadu, na którym tak mu zależy. Przygotujcie się na kinowe przeżycie, które łączy w sobie kulisy trasy, niezapomniane występy na żywo i wgląd w życie muzyków u szczytu sławy.

Film wzbogacono o dodatkowe materiały, takie jak koncert w Londynie czy ekskluzywny materiał z muzeum w Sztokholmie. Fani będą mogli również obejrzeć lyric videos największych hitów zespołu. To wspaniała okazja, aby uczcić dziedzictwo ABBY w gronie bliskich – szansa na powrót do czasów młodości oraz pokazanie zespołu młodszemu pokoleniu, które równie dobrze zna ich przeboje.

Jak mówi Mia Segolsson (Polar Music International):

Jestem podekscytowana, że w końcu możemy zaprezentować kultowy film ABBA: The Movie na całym świecie, prawie 50 lat po jego premierze. Nie ma lepszego miejsca na to doświadczenie niż wielki ekran.

ABBA: The Movie – Fan Event
materiały prasowe

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe


ŚLEDŹ NAS NA IG
https://instagram.com/popkulturowcy.pl
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze