Great September 2023: Zgrani w blockchain. Jak świat kryptowalut może zmienić świat muzyki?

Co to jest blockchain? Na czym polega tokenizacja? Jak ją wykorzystać w branży muzycznej? Co nam da przeniesienie tradycyjnych rozwiązań do strefy cyfrowej? I czy to naprawdę jest rewolucja, przed którą nie da się uciec? Razem z ekspertami i praktykami zapraszamy do fascynującego świata kryptowalut. Porozmawiamy o najważniejszych zagadnieniach, opowiemy o trendach na kolejne lata. Bez obaw, z nimi się nie zgubisz!

materiały prasowe

Zobacz również: Imagine Dragons – Mercury World Tour – relacja z koncertu


W PANELU BIORĄ UDZIAŁ


great september 2023
materiały prasowe

Steez83 – czyli Piotr Szulc, założyciel agencji Revolume, współtwórca duetu PRO8L3M i wytwórni 2020. DJ, producent i wydawca znany ze współpracy ze ścisłą czołówką polskiej sceny. Równolegle do swoich zainteresowań artystycznych pilotuje rozwój startup’u łączącego innowacje technologii blockchain z potrzebami współczesnej branży muzycznej.

 

 

 

 


materiały prasowe

 

Aga Samitowska – profesjonalistka z biznesu muzycznego oraz Music Tech. Pasjonatka nowych technologii i ich zastosowań w przemyśle kreatywnym. Była menedżerką Brodki, Nosowskiej i Skubasa. Przez dekadę związana z wytwórnią muzyczną Kayax, gdzie zajmowała stanowisko Head of Digital Distribution. Ciekawość do nowych technologii rozwijała w San Francisco, gdzie współpracowała z VC Fifty Years.

 

 

Zobacz również: Hozier – Unreal Unearth – recenzja płyty


materiały prasowe

Paweł Łaskarzewski – przedsiębiorca i inwestor z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nowych technologii. W swojej karierze tworzył startupy, banki, firmy AI i biotechnologiczne na całym świecie. Obecnie zarządza międzynarodowym funduszem hedgingowym Nomad Fulcrum. Entuzjasta kryptowalut, doradca wielu projektów, uznany przez „USA Today” za blockchain Expert of The Year 2022.

 

 

 


materiały prasowe

Panel prowadzi Sylwia Czubkowska – wieloletnia dziennikarka ekonomiczna i technologiczna „Gazety Wyborczej”, „Dziennika Gazety Prawnej” i „Przekroju”. Twórczyni i do 2023 roku szefowa magazynu Spider’sWeb+. Regularnie nominowana do nagrody Grand Press, czterokrotnie nagradzana przez Prezesa Urzędu Patentowego za teksty o innowacyjności. Napisała książkę „Chińczycy trzymają nas mocno”, obecnie współprowadzi podcast „Techstorie” w radiu TokFM i pisze felietony dla magazynu „Pismo”.

 

 


Spotkania z gwiazdami, wciągające rozmowy i pełne sale. Tak wyglądała część konferencyjna Great September 2022, podobnie będzie i w tym roku!

Zapraszamy na jeszcze więcej spotkań i dyskusji na ważne, muzyczne tematy.

Spotykamy się 14-16 września w najciekawszych miejscach w centrum Łodzi.

To jeszcze nie koniec ogłoszeń programu tegorocznej konferencji!

Wstęp na wszystkie panele i warsztaty z 3-dniowym karnetem.


Great September Showcase Festival & Conference: 14-16 września, Łódź.

Partner główny: Miasto Łódź

Mecenas: mBank, Mastercard

Sponsor: Czujesz Klimat? Rossmann

Partner strategiczny: Łódzkie Centrum Wydarzeń

Więcej informacji:

WWW: www.greatseptember.pl

Facebook: https://www.facebook.com/GreatSeptember

Instagram: https://www.instagram.com/great_september/

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze