Jagged Alliance 3 ukaże się na konsole PlayStation i Xbox!

Wspaniałe wieści dla graczy konsolowych! Przygotujcie się na zanurzenie w świecie strategicznej znakomitości, gdy Jagged Alliance 3, ciesząca się uznaniem taktyczna gra turowa, zadebiutuje na konsolach PlayStation i Xbox. Rozsiądźcie się wygodnie na kanapach, przejmijcie dowodzenie nad wprawnymi najemnikami i wyruszcie na misję ratowania Grand Chien.

Wersja na PC, szczycąca się imponującą oceną krytyków 81 i użytkowników na poziomie 8,1 w serwisie Metacritic, w połączeniu z oszałamiającą oceną 91% w recenzjach na Steamie, niezaprzeczalnie uchwyciła istotę doskonałości. Jak wymownie stwierdził Hooked Gamer w swojej znakomitej recenzji 95/100, „gra naprawdę trzyma klimat”. Podobnie IGN określa ją jako „inteligentnie zbudowaną, pełną akcji taktyczną ekstrawagancję retro”, składającą hołd nostalgicznemu urokowi.

Zobacz również: Blasphemous 2 – recenzja gry. Odpuść nam grzechy

Oczekiwania rosną, gdy Jagged Alliance 3 przygotowuje się do wyjścia zarówno na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5, jak i Xbox One oraz Xbox Series S/X. Poprowadź swoich najemników do zwycięstwa w zaciszu własnego salonu, gdy Jagged Alliance 3 na nowo zdefiniuje gry strategiczne na konsolach!

Źródło obrazka wyróżniającego: kadr : Jagged Alliance 3 | Wider Picture Trailer – YouTube

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze